Naše výborné snídaně

Připravujeme kvalitní čerstvé zdravé domácí snídaně výhradně ze surovin z domácí produkce kromě kávy, některých čajů a exotického ovoce.

Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu v případě potřeby i servírované v naší příjemné moderně zařízené jídelně s úžasným výhledem na hrad Loket.

Pečivo,chléb,dezerty,jogurty,přírodní čerstvé sýry a další máme vlastní výroby. Rádi Vám připravíme i kakao, bílou kávu a různé druhy čajů. 

Kromě klasických snídaní nabízíme i různé druhy teplých kaší, omelety a palačinky ze špaldové mouky,ovocné a zeleninové smoothie,domácí bylinné čaje aj.Veškeré pečivo a chléb pečeme výhradně ze žitné a špaldové mouky, samozřejmě převážně celozrnné. 
Sortiment snídaně se obměňuje každý den tak, aby hosté s delší dobou pobytu měli vždy na výběr z nové nabídky. Připravujeme snídaně i na přání podle toho, co kdo má rád.

V nabídce snídaně samozřejmě nechybí vejce z volného chovu dodávané regionální drůbežárnou připravené na několik způsobů, párečky,domácí slanina,panini, šunky, uzeniny,pomazánky, ovoce, zelenina, sýry, marmelády, med, nutela, máslo, müsli, corny, čokokuličky, výběr semínek (chia, len a pod.), hrozinky aj. Na své si přijdou všichni. 

Snídaně se podávají od 8.00 do 9.30 hodin v případě potřeby je možno domluvit i jiný čas. 

Podporujeme české firmy a jsme ekologičtí

Podporujeme české firmy

úklid a péči o naše hosty zajišťujeme používáním výhradně českých produktů 
snídaně připravujeme z produktů vyrobených a pokud možno vypěstovaných a vychovaných v českých a slovenských podmínkách a z regionálních zdrojů.

 Jsme ekologický pension

v celém domě je instalované led osvětlení včetně společných prostor, které jsou osvětleny senzorickým led světlem tak, aby se co nevíce šetřilo energií
průtok tekoucí vody ve sprchách je centrálně regulován, aby se maximálně uspořilo co nejvíce vody.
čisté prádlo nám zajišťuje prádelna, která v péči o prádlo používá moderní technologii založenou na energetické úspoře včetně ekologických pracích prostředků
při rozhodování, jakou saunu používat pro naše hosty jsme se rozhodli jednoznačně pro úspornou infrasaunu
v každém společném prostoru pensionu jsou umístěny označené kontejnery na tříděný odpad a jsme velice rádi, pokud se hosté zapojují do třídění.

Adresa 

Hannah Beranová
Československé armády 373/13
357 33 Loket
Czech Republic

Kontakt

Hannah Beranová - Vila Hana
Email: info@vilahana.eu
Phone: +420 603 531 254